Answer:
is there answer choices?
Step-by-step explanation:
Answer:
$6 per pound
Step-by-step explanation:
If you do 3 x 6 you get 1, 4 x 6 is 24, 5 x 6 is 30, 6 x 6 is 36. Those are the numbers that they cost. If this helped please consider giving it brainliest.
- •Trix•
( Yes I know my -•Trix• is not my user but its what I would change it to if I could but I can't)
Answer:
I know 4 people that are all really close friends and all have birthdays in march.
Step-by-step explanation:
Answer:
Bell Curve
Step-by-step explanation: