Answer:
see blowe
Step-by-step explanation:
tranige is 2 side
Any object when rotated by 360°, will look exactly the same
The answer is definitely B
I'm pretty sure that you answered it correctly. 10-U
Answer:
6-ounce bottle for $3.49 because its
.58 per ounce
3.49 divided by 6 = .58
Step-by-step explanation:
9.59 divided by 14 is .69 per ounce
chegg