Answer:
b, since the others have the input and output on the wrong sides
Answer:
I can't see ;-; show close up
Answer:
-(r+8)
Step-by-step explanation:
Answer:
$18.96 ÷ 3 pounds = 6.32 per coffee
Answer:
1369
Step-by-step explanation:
3.7 x 10 = 37 x 37 = 1369