Step-by-step explanation:

here ( + ) × ( - ) = ( - )




The answer is 204. Your well
Answer:
0.17 cents per ounce, which is the 20 ounce
Step-by-step explanation:
3.40 / 20 = 0.17 cents per ounce
2.10/14 = 0.15 cents per ounce
I'm assuming you want an equation with a slope of -5 that also passes through the point (1, -7).
An equation that fits this is

Hope this helps!
Answer:
I think that there is indefinite.
Step-by-step explanation:
The reason why is because <em>x and y </em>could be any number