Answer:
-38
Step-by-step explanation:
Answer:
$156 for 4 g
I did not rally understand how you worded your question so sorry if I got it wrong! <3
Step-by-step explanation:
$156 for 4 g =
$156 / 4 = $39 dollars for 1 g
$280 for 7 g =
$280/7 = $40 dollars for 1 g
I got 3/8, hope this helps.
From lowest to highest
22.075, 23.015, 25.085, 25.125