Plan 1 because she spends 435.88 more if she goes with plan 2
Answer:
The $3.20 one
Step-by-step explanation:
The $3.20 one is cheaper because you get more.
The easiest way to do it is graph it and count.
I would say 18 hours or basically 1080 minutes or basically <span>64800 seconds</span>
Answer:
333 meters per second
Step-by-step explanation: