$16.80 / 4 gallons = $4.20 per gallon
Answer:
the value is....
Step-by-step explanation:
a
Answer:
-9 degrees Celsius
Step-by-step explanation:
mark brainliest if helped :)
Wouldn’t it be the 7th root of 3? It’s a 30 60 90 triangle which means x=7 on that side so x on the bottom is the x root of three?