Answer:
Store C, Store B, Store A
Step-by-step explanation:
If you were to buy 1 pound of pears at Store A, It would be $1.29
If you were to buy 1 pound of pears at Store B, It would be $1.00
If you were to buy 1 pound of pears at Store C, It would be $0.89
I think it’s D, sorry if I’m wrong.
It represented a vertical line that no matter what y is, x is always 6
D. (5,-21) would be your answer