Answer:
3/4 = 12/16
Step-by-step explanation:
3 x 4 = 12
4 x 4 = 16
12/16 :)
1 apple + 1 banana
1 apple + 1 orange
1 apple + 1 peach
1 banana + 1 apple
1 banana + 1 orange
1 banana + 1 peach
1 orange + 1 apple
1 orange + 1 banana
1 orange + 1 peach
1 peach + 1 apple
1 peach + 1 orange
11 combinations of food
Hope this helped
Just divide $100 by 5. 100 divided by 5 = $20 each.
You uñere línea the niñez Andes circulé the One but
Answer:
The unit rate is about $12per fluid ounce