1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
IRISSAK [1]
3 years ago
8

I need help showing my work for 67.42 \4

Mathematics
1 answer:
pychu [463]3 years ago
7 0
If the image does not open, just let me know 

You might be interested in
The price of 41gram apple is 10.25 rupees.then how many rupees for 1 kg apple​
Elenna [48]

Answer:

1kg apple for 0.25 rupees

Step-by-step explanation:

Hope this helps!!

7 0
3 years ago
Is 8 ,5,1 and -4 an arithmetic sequence.
kolbaska11 [484]

Answer:

The sequence is not geometric or arithmetic because there is no common difference or common ratio between each term.

Not a Geometric or Arithmetic Sequence

5 0
3 years ago
A number is one tenth less than 1.54. Determine the number
tester [92]

1.54-.10=1.44

Subtract the two to find your answer

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
What is 136 divided by 19 as a decimal
makkiz [27]

Answer:

7.157894736842105263

Step-by-step explanation:

(calculator)

3 0
2 years ago
5x - 6 = 3x - 8 what is the answer pls
marishachu [46]

<span>The answer is </span><span>x </span><span>= - 1 i am positive</span>
7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • What is the area of a sector with a central angle of π3 radians and a radius of 12.4 m? Use 3.14 for π and round your final answ
    13·2 answers
  • Solve the system of equations 3y + 2z = 12 and y – z= 9. 
    9·1 answer
  • Alexis spends 4 hours a day watching tv. how many seconds does she watch tv in a week
    14·1 answer
  • Find the missing number to make these fractions equal.<br><br> 3/4 = ?/8
    6·1 answer
  • Arc is 41 and angle is 40. I have no other given information but I have to find x
    13·1 answer
  • A 50 once container of popcorn costs $6.00. What is the cost per ounce of popcorn
    11·1 answer
  • Leila bought lunch at school. She had a sandwich and a shake that cost her $8. Her shake cost
    6·2 answers
  • Three-quarters the product of two numbers m and n. what is it in algebraic expression
    6·1 answer
  • 100 POINTS WILL GIVE BRAINLIEST TOO FIRST RESPONSE
    15·1 answer
  • The table below represents which equation?
    6·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!