There would be four sides, three around and the bottom base <span />
1. 21 peanuts per minute
2. 9 texts per minute
3. 28 pages per hour OR half a page per minute
4. The first option is the cheapest. You can find what one ounce costs for each barrel by dividing the cost by the total ounces.
Sis what does that even mean
Left 4. Or x-4 because the way it moves
I think it is two up and two right lol if that answers your question