1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
oksian1 [2.3K]
3 years ago
5

Justin plans to attend a four-year college. He has

Mathematics
2 answers:
madam [21]3 years ago
8 0

Answer:

A, B, C, E

Step-by-step explanation:

Brums [2.3K]3 years ago
3 0

Answer:

a, b. c, e

Step-by-step explanation:

You might be interested in
HELp PLs due in like 2 hours and I have more questions do :(((((<br> Problem in picture
MrRa [10]
Donkey, shrike style
6 0
2 years ago
Read 2 more answers
One coin is tossed 3 times find the probability of each event:
Yuri [45]

(1/2)(1/2)(1/2) = 1/8 or .125

That is your answer. Hope this helped.

Please mark me as brainliest.

3 0
3 years ago
Find the measure of 0. (To the nearest tenth)<br> A) 28.8<br> B) 33.4<br> C) 61.2<br> D) 63.4
Wewaii [24]

Answer:

B

Step-by-step explanation:

Hope this helps

4 0
2 years ago
Find the unit rate. $33.63 for 9 1/2 gallons of gas
Pachacha [2.7K]
$3.54 per gallon there ya go
3 0
3 years ago
Read 2 more answers
I am a number between 60 and 100.My ones digital is less than my tens digit I am a prime number what number am i
Licemer1 [7]
Dear Cody1111, 97 is a possible number 7 is less than 9 and 97 is a prime number.
6 0
3 years ago
Other questions:
  • Jonah is thinking of a 2 digit number. it is a multiple of 6 and 12. it is a factor of 108. the sum of its digits is 9. what num
    6·1 answer
  • How do I solve this ?
    8·1 answer
  • Kristie has taken five tests in science class. The average of all five of Kristie's test scores is 94. The average of her last t
    15·1 answer
  • Which angles are vertical angles in the figure shown? Select two answers.
    6·2 answers
  • How do you write 15/60 as a percent
    5·2 answers
  • the price of an item has been reduced by $4.07. the new sale price is 82.09. what was the original price
    5·2 answers
  • HELPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP IVE BEEN WORKING ON THIS ALL DAY BRAINLYEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    9·1 answer
  • Mari spends $6 on cheese for a party she also plans to buy b boxes of crackers that cost $3 per box
    15·1 answer
  • What is the answer to 4x=8
    8·2 answers
  • On the first day it was posted online, a music video got 510 views. The number of views that the video got each day increased by
    9·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!