1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Mice21 [21]
4 years ago
8

ASAP!! Please help me. I will not accept nonsense answers, but will mark as BRAINLIEST if you answer is correctly with solutions

.

Mathematics
1 answer:
Harrizon [31]4 years ago
6 0

Answer:

pretty sure its 5 since 5 is the hoghest exponent

You might be interested in
What is the answer I'm very confused???????
Tanzania [10]
It is answer C because 59/18 is equal to 3 5/18
6 0
3 years ago
Greatest to least 0.04; 0.5; 0.021; 0.133
babymother [125]
0.5, 0.04, 0.133, 0.021
4 0
3 years ago
Read 2 more answers
What is the slope of this line?
Marysya12 [62]

Answer:

1/4

Step-by-step explanation:

rise: 1, run: 4

4 0
3 years ago
Which statement is false?
oee [108]
I believe it’s the last one
7 0
3 years ago
How do you figure out basketball stats?​
ozzi

Answer:

the best way to find basketball stats would be to go the the official NBA website

8 0
3 years ago
Other questions:
  • 25% of 200 is _________.
    8·2 answers
  • Ted can clear a football field of debris in 3 hours. Jacob can clear the same field in 2 hours. When they work together, the
    5·2 answers
  • An experiment repeated 5 times is more reliable than an experimment repeated 20 times
    8·1 answer
  • A purse contains three $5 bills, four $10 bills, and two $20 bills. Two bills are selected without the first selection being rep
    5·1 answer
  • ASAP <br> what is 2617.99 rounded tenth?
    12·2 answers
  • PLZZZZ HURRY ILL GIVE BRAINLEST POINTS PLZZZZ I NEED A 100% ON THIS TEST
    10·1 answer
  • The Frenchtown Roller Rink charges a $5 entrance fee and an hourly rate for roller skating. The total cost for roller skating de
    9·1 answer
  • A store sells 12 cans of nuts for $21. What is the unit price?
    10·2 answers
  • Please help!! 155 questions 2 hours in I need help!
    13·1 answer
  • In the xy-plane, the equations x + 2y = 10 and
    14·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!