Since it is 2 recipes a week and judith goes for 10 weeks she will learn 20 appetizers in 10 weeks
Answer: $0.98 per apple
Step-by-step explanation: 4.90 divided by 5
Answer: 0.6
Explanation: You need to divide 3 by 5 and it will give you the answer of 0.6
Answer:
I believe it's the 1st one.
HOPE IT HELPS! BE SAFE :3