Answer:
4:1
Step-by-step explanation:
Answer:
20
Step-by-step explanation:
11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37,39,41,43,45,47,49
Answer:
the second one i think
Step-by-step explanation:
because both have 2 sides with 1 angle
Divide 6 by 3.54
The quotient would be 1.69
Your answer is that the unit rate is $1.69 per banana
Density = m/v
3.86kg=3860g
d= 3860/200
= 19.3g/cm^3
therefore it is gold.