Should be 7. fkshfjsdhfjkhksjh
At the Grocery mart the strawberries cost $1.49 per lb. At Baldwin Hills market the strawberries code $1.33 per lb
<h2>3 feet = 1 yard</h2>
That gives you the following:
5 * 3
4 * 3 + 2
2 * 3 + 4
Answer:
254
Step-by-step explanation:
x-39=215
215+39=x
215+39=254
2x-6+1=3x+4
2x-5=3x+4
2x-3x=4+5
-x=9