Answer: 
Step-by-step explanation:

<span>$20/16=$1.25/candy bar
Candy bars cost $1.25 each </span>
Answer:
wdym what solution put the equation down so I can answer it 4 u
Answer:
The answer is 6 weeks
Step-by-step explanation:
To find the number of weeks she needs to save for we need to divide 30 by 5. 30÷5 = 6. Hope this helped!
Answer:
blue green and yellow
Step-by-step explanation: