1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
sukhopar [10]
3 years ago
11

Whatvis another way to write 9×200

Mathematics
2 answers:
777dan777 [17]3 years ago
4 0

Answer:

200*9

Step-by-step explanation:

trapecia [35]3 years ago
3 0

Answer: 200x9

Step-by-step explanation:

You might be interested in
Aaron ate 5/6 of his sandwich at lunch. Colin ate 2/3 of his sandwich. did the two boys eat the same amount? Explain
Nady [450]
No. Aaron ate more because 5/6 is a larger fraction than 2/3.
7 0
3 years ago
Read 2 more answers
11 relaxing after work. the 2010 general social survey asked the question: "after an average work day, about how many hours do y
Bogdan [553]
A confidence interval tells us how many percents we are confident about the range of a parameter. In this problem, <span>a 95% confidence interval for the mean number of hours spent relaxing or pursuing activities they enjoy was (1.38, 1.92). That means we're 95% confident that the Americans spend from 1.38 hours to 1.92 hours per day on average relaxing or pursuing activities they enjoy. In other words, 95% of the samples of the same size would have a mean number of hours relaxing or pursuing activities they enjoy between 1.38 to 1.92.</span>
3 0
3 years ago
12 times a number plus 26 greater than 6
weeeeeb [17]

Answer:I am a little confused by your wording but I am assuming the question is 12 times what is 26 greater than 6

The answer would be 2.66666666667 which sound incorrect but multiply by 12 and you get 32 and 6 + 26= 32

Step-by-step explanation:

8 0
3 years ago
Convert 59 degrees in Fahrenheit to Celsius temperature using the formula . 27°C 15°C 12°C 8°C
kiruha [24]
15 Celsius is your answer<span />
4 0
3 years ago
Read 2 more answers
If anyone knows it would be helpful​
Oduvanchick [21]

Answer:

I believe that the answer is C.

Step-by-step explanation:

=)

5 0
3 years ago
Other questions:
  • Five friends want to rent a go-cart track that costs $100. Each friend intends to contribute the same about.
    13·1 answer
  • - of Right Triangles
    12·2 answers
  • the erea of a concrete rectangular pathway is 350 m2 and its perimiter pathway is 90m.what is the length of the pathway
    8·1 answer
  • Write 5.6% as a decimal
    10·2 answers
  • A 32 oz bottle of water costs $1.92. What is the cost per ounce?
    14·2 answers
  • How many terms are in the expression 4a + 3b + c
    13·2 answers
  • Please help asap!!!!
    13·1 answer
  • All I need is number six and seven which ever answer is the most reasonable I’ll mark you as brainliest
    15·1 answer
  • How do I solve this. Plz do step by step explanation so I can solve these kind of problems in the future. Thanks
    14·1 answer
  • The three lines given below form a triangle. Find the coordinates of the vertices of the triangle.
    13·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!