Answer:
confused........ can you do details
Answer: Light bulbs.
Step-by-step explanation:
Paint Brushes: 29.82 ÷ 14 = $2.13 per brush.
Drywall Screws : 31.84 ÷ 16 = $1.99 per anchor screw.
Light Bulbs: 27.15 ÷ 12 = $2.26 per light bulb.
Sandpaper: 36.54 ÷ 18 = $2.06 per piece of sandpaper.
Is there more information? Because it’s impossible to tell without an average size for the items
Answer:
It is, D
Step-by-step explanation:
Your welcome for raising your test score