Answer:
18 ounce package for $6.30
Step-by-step explanation:
For each one, you divide the money by the package to see how much it is per ounce.
2.59 / 7 = $0.37 per oz
4.56 / 12 = $0.38 per oz
6.30 / 18 = $0.35 per oz
Answer:
£4.50
Step-by-step explanation:
She is at the car park for 2 hours and 30 minutes.
It would be £4.50 because 2 hours and 30 minutes is between 2-4 hours.
It can't be £3.00 because it would be too little time (2 hours or less) and it wouldn't be £5.50 because she would be paying for more time than she was there for (5 hours or more).
Hope this helps :)
Answer: 21 273 divided by 13 =21
Step-by-step explanation:
Answer:ok so 133 monkey
Step-by-step explanation: