Maybe 7.4 pounds idk sorry if I’m wrong
The answer to your problem is A 1/3, is the possibility for a passenger who arrives at noon.
$16.76 divided by 4 = $4.19 each gallon
So $4.19 x 7 gallons = $29.33
Answer:
There will be 200 teddy bears.
Explanation:
Please check the picture attached!
I hope this helps!
Answer:
I think the answer is of first one.
Step-by-step explanation:
HOPE THIS HELPS!!
PLEASE MARK ME AS BRAINLIEST!!