Divide total price by quantity:
15.60 / 6 = 2.60
Unit price = $2.60
Answer:
GFKSKKGKKSFG
Step-by-step explanation:
Answer:
The answer is r < or equal to 15.5.
Step-by-step explanation:
-- Draw a line, any length.
-- Draw another line, any length, that makes a square corner with the first one.
- Connect the open ends of the two lines to each other.
-- Bada-bing ! You have a right triangle. And it's in YOUR notebook.