Answer:
It seems that you have missed to upload the shaded region for this problem. you are requested to please provide the shaded region so that we can help you with this problem
Step-by-step explanation:
Answer:
$11.23
Step-by-step explanation:
To find the unit price divide the price by the product. For example, 12 ounces of juice costs $2.45. You divide $2.45 by 12 ounces. The unit price would be $0.20.
<em>I hope this helped you, if it did more than all the other answers that may be on your question, feel free to give me brainliest, I would really appreciate it.</em>
Answer: 24165, I think
Step-by-step explanation:
I just multiply the kids that were there by the words they were each given