1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
MAVERICK [17]
3 years ago
11

Question 7 of 10 Which of the following functions is graphed below? ​

Mathematics
2 answers:
Licemer1 [7]3 years ago
5 0

Answer:

I can help if I see the picture ^^

Step-by-step explanation:

kap26 [50]3 years ago
3 0

Answer:

i dont see any graphs could you edit your question to put in the photos of the graphs ?

Step-by-step explanation:

You might be interested in
A 6 pack of soda costs $3.60. What is the unit rate for one bottle of soda?
iVinArrow [24]

Answer:$0.60

Step-by-step explanation:

Divide younr cost by the amount of soda.

4 0
2 years ago
Read 2 more answers
What is x in 4x+4=5x+45
fiasKO [112]

Answer:

Solve for  

x

by simplifying both sides of the equation, then isolating the variable.

x = − 41

7 0
3 years ago
Read 2 more answers
O is the midpoint of segment IU. If I is (-7, 2) and O is (5, -8), what are the coordinates of U?
vaieri [72.5K]

Answer:

(17 , -18)

Step-by-step explanation:

5 = (-7 + x) / 2

x = 17

-8 = (2 + y) / 2

y = -18

3 0
3 years ago
Which best describes how the y-values are increasing over each interval? Subtract 10 over each interval. Multiply by 2 over each
Gnom [1K]

Answer:

Add 3 over each interval

Step-by-step explanation:

6 0
3 years ago
Read 2 more answers
For which values is the graph decreasing? Check all that apply.
Contact [7]

Answer:

c

i think

Step-by-step explanation:

5 0
2 years ago
Other questions:
  • A recovering heart attack patient is told to get on a regular walking program. The patient is told to walk a distance of 5 km th
    9·1 answer
  • Plz help me!!! It's a lvl6 paper and i am not that lvl yet! It's just so he teachers know how inwill do and its calculator alowe
    8·2 answers
  • From 1986-1996, drug overdose deaths per 100,000 began to rise. Numbers for each year are 2,1,2,2,1,2,2,3,3,3,3. What is the mea
    9·2 answers
  • RULE OF FOUR: Multiple Representations of Math
    11·1 answer
  • Ernesto wants to buy a snack from the vending machine. The vending machine has 5 different kinds of chips, 8 different candy bar
    9·1 answer
  • Plz answer ASAP!
    6·1 answer
  • HELP!!
    12·1 answer
  • Use the triangle to answer the questions on the right.
    9·1 answer
  • Se hizo un estudio entre los estudiantes de Licenciatura en ingeniería de software y sistemas computacionales, a 40 de estos est
    14·1 answer
  • The Teddy Bear Parade makes teddy bears. Their monthly fixed costs are $550. It costs $25 to make each bear and they sell for $5
    13·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!