1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
aniked [119]
2 years ago
6

can someone do my iready please its due in 4 hours 3 ill give 20 points for it!!!!!! PLEASEEEE (*´◒`*)

Mathematics
2 answers:
Karolina [17]2 years ago
7 0

Answer:

can I get free points? pleaaasee?

Anestetic [448]2 years ago
5 0

Answer:

Look down

Step-by-step explanation:

I don’t see any iready

You might be interested in
Is 11.5 rational or irrational
earnstyle [38]
11.5 is a rational number
4 0
3 years ago
Read 2 more answers
14.914 cm + 243.1 cm + 243.1 cm =269.0186 cm
Alexeev081 [22]

Answer:

False

Step-by-step explanation:

3 0
3 years ago
Does anyone know the equation to this graph
Eduardwww [97]

Answer: The equation of this graph can be written in slope intercept form which is what I am assuming you want.  If you do not want that form you can convert to any other form that you so desire.  The slope intercept equation for this graph would be y = -1x - 2.  The -1 is the slope of the line and the -2 is the y intercept.

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Write a verbal statement that represents the expression h ÷ 8.<br><br> PLEASE EXPLAIN HOW I DO THIS
Arisa [49]

h divided by 8 would be the verbal statement

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
Four friends share 3 fruit bars equally. what fraction of a fruit bar does each person get?
oee [108]

Answer:

3/4


Step-by-step explanation:


7 0
3 years ago
Other questions:
  • Which number produces an irrational number when added to 0.4
    15·1 answer
  • Consumer Math The sales tax in the town where Amanda lives is 7%. Amanda paid $35 in sales tax on a new stereo. What was the pri
    14·1 answer
  • Mr. Roberts sees a rare 1937 penny. The cost of the penny is $210.If he saves $3 each week, will Mr.Roberts have enough money to
    11·2 answers
  • Randell's favorite brand of cookies is on sale at a price of $1.79 for a 12 ounces package. what is the cost per ounce (unit rat
    14·1 answer
  • Write the following equation in slope-intercept form: 2x + 3y = 6
    12·2 answers
  • How far does a horse on a Merry-go-round travel in one revolution if he is 6.5 feet from the center? (Use 3.14 for π) A) 10.21 f
    10·2 answers
  • If a = –2 – 5i and b = –i, then find the value of the ab^3 in fully simplified form.
    12·1 answer
  • Does (-54, -90) make the equation y = x - -36 true? yes no​
    9·1 answer
  • Jack and Jill fetched 24 pints of water in their bucket. Jill drank a tenth of this, jack a quarter. They gave three eighths to
    11·1 answer
  • PLEASE help me this is due tomorrow!!
    14·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!