Iced tea and lemonade sell for different prices per gallon at Chicken-Fill-Up. Two gallons of iced tea and 3 gallons of lemonade
cost a total of $23.25. Five gallons of iced tea and 4 gallons of lemonade cost a total of $41.50. What is the price per gallon for each drink at Chicken-Fill-Up? What equation would I use to find the answer?