Answer:
$200
Step-by-step explanation:
First, find the unit rate:
12/3= 4
Then multiply:
4*50= 200
Hope this helps!
The answer to this is .15%
The answer is 4 and four-fifths.
Answer:
m= 8p
Step-by-step explanation:
you multiple 8 by the number of packages because there are 8 markers in each package.
Answer: I cant see image!!!
Step-by-step explanation: