Answer:
fkdixisidskkxjx
Step-by-step explanation:
dkxndkkcmxkdlcld
Answer:
90
Step-by-step explanation:
You would get 36 dollars from 90 liters.
The answer is in the photo.
Step-by-step explanation:
There is figures in you question. Please check your question.
$5.50 x 2 is $11.00
$2.50 x 2 is $5.00
$11 plus $5 is $16
it costs $16 to rent a pair of skates for 4 hours
Hey there mate!
Please check the attached answer of picture for explanation.
