1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
olga55 [171]
2 years ago
6

550000000000000000 • 0.00000000044

Mathematics
1 answer:
nasty-shy [4]2 years ago
5 0

Answer:

550000000000000000 0.00000000044

Step-by-step explanation:

000000Oo

You might be interested in
Andres used 3 pears and 9 apples to make a fruit salad. What ratio represents the number of pears to the number of apples in the
jenyasd209 [6]

Answer: 3 pears: 12 combined apples and pears for total number of fruit in the salad

Step-by-step explanation:

3 0
2 years ago
Read 2 more answers
Please solve the following question.
vekshin1
The answer is b because if you divide that’s what you get
7 0
1 year ago
Hey I’ll mark has brainliest and give u 15 pts if u can help me with this :)
Umnica [9.8K]

Answer:

It's C

Explanation: I don't need to give you an explanation >:(

4 0
3 years ago
Insert < or > to form a true statement -17/18,3/5
Pani-rosa [81]

Answer:

-17/18< 3/5

Step-by-step explanation:

positive is always greater than negative

8 0
3 years ago
FIVE STARS AND BRAINLIEST FOR CORRECT ANSWER
Charra [1.4K]

For the given vectors \vec{a}=a_{1}\hat{i}+a_{2}\hat{j} and \vec{b}=b_{1}\hat{i}+b_{2}\hat{j}

The dot product of vectors a and b is defined as = \vec{a}.\vec{b}=(a_{1}\times b_{1}+a_{2} \times b_{2})

So, \vec{a}.\vec{b} = (4\hat{i}+3\hat{j}). (-4\hat{i}+4\hat{j})

\vec{a}.\vec{b}=(4\times(-4)+3 \times4)

= -16+12

= -4

8 0
3 years ago
Other questions:
  • ALOT OF POINTS PLEASE HELP
    8·2 answers
  • If f(x) = 2x^2 - x, find f(-3).
    13·2 answers
  • PERMUTATION:
    14·1 answer
  • Given that QRST is a kite and that ST = TQ, find ST.
    11·1 answer
  • What is an equation of the line that passes through the point (-1,-7) and is perpendicular to the line x+y=6x
    13·1 answer
  • Simplify the expression (q^2)(2q^4)
    5·1 answer
  • A group of adults plus one child attends a movie at a movie theater tickets cost $11 for adults and three dollars for children t
    10·1 answer
  • 6.<br> Lin boughi 3 hats for $22.50. What is the unit rate?
    8·2 answers
  • George Anderson takes out $30,000 of a twenty-payment life insurance. If he is twenty-six years old, what annual premium does he
    15·1 answer
  • Please help!!! giving brainly, show work.​
    11·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!