1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
il63 [147K]
2 years ago
11

Put this in order please :) (Picture with it)

Mathematics
2 answers:
Step2247 [10]2 years ago
6 0

Answer:

a) .02

d) .54

e) .70

g) 1.16

j) 1.50

k) 1.75

Step-by-step explanation:

Hope this helps ya!

olga2289 [7]2 years ago
5 0

Answer:

b,e,a,c,d,f

Step-by-step explanation:

You might be interested in
What’s 2(x+6)= <br><br> Somebody plz plz plz help ASAP !!!
Dennis_Churaev [7]
2x+12 would be the answer
8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Choose a number between 67 and 113 that is a multiple of 3, 9, and 12
Anestetic [448]
72 is multiples of 3,9, and 12
3 0
2 years ago
a carpet cost $15 per square foot. ( When calculating the price, any fraction of a square foot is counting as a whole square foo
gregori [183]
300 dollars, 15x20 because they count any fraction as a foot, so is like you are going to buy 20 foot of carpet.
5 0
3 years ago
I need help pplzzzzzzzzzzzzzzz
Ratling [72]
2160

Explanation:
Use the equation (n-2)180
(14-2)180
(12)180
2160
6 0
2 years ago
Read 2 more answers
7/8 = /48 <br> A. 1 <br> B. 6 <br> C. 42 <br> D. 13
Vsevolod [243]
7/8 = x/48

Cross multiply, which is: a/b = c/d ⇒ ad = bc

After cross multiplying, we get:

8x = 7(48)

8x = 336

Divide 8 on both sides

x = 42


Your final answer is B. 42<span>.</span>
6 0
3 years ago
Other questions:
  • What is the solution of -2x = -16
    10·1 answer
  • Arithmetic of Functions Problem:
    9·2 answers
  • Please help I don't know how to find area so please help
    7·1 answer
  • What is the distance between (8, -3) and (4, -7)?
    12·1 answer
  • What are the domain and range of f(x)=(1/5)x
    12·1 answer
  • Please help me with answer I need help now
    8·2 answers
  • Work out the number of ham sandwiches Tina had
    14·1 answer
  • Determine which is the better buy. 7 kilograms of wood for $13.65 or 5 kilograms of wood for $7.50. What is the unit price for e
    7·1 answer
  • On Quiz
    8·1 answer
  • Need help giving brainliest:)
    7·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!