Answer:
ASK YOUR TEACHER!!!!!!!
Step-by-step explanation:
so how many hours???
Answer:
second choice.
Step-by-step explanation:
Answer:
selling price would be $345
Step-by-step explanation:
The answer would be less than
2(3)+3= 9
<u>3^2 + 2^2 = 9+4 = 13 </u>