22x12x5 and you will get the answer
13.5·18=243
Base* Hight= Answer
Well you have to first find the constant of Brand X which would be 2.70/10 = .27. Brand Y is .4 more so that would be .31 per ounce. So then .31 x 11 = 3.41. The cost of 11 ounces of brand Y is $3.41.
I think it is 4 divided by 5 which equals 4/5 pieces of gum for everyone. (Hope I helped :D and hope I got it right ;D)