1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Neko [114]
3 years ago
6

Find the measure of f.

Mathematics
1 answer:
lora16 [44]3 years ago
5 0
………….The answer is 46
You might be interested in
Which measurement would not be used to calculate the area of this triangle?
bonufazy [111]

Answer:

Im not sure but i think 2 is the answer

Step-by-step explanation:

5 0
3 years ago
How do you write 9/100 as a decimal?<br> 0.09<br> 9.0<br> 0.9
ANTONII [103]
The first one is correct
6 0
3 years ago
Read 2 more answers
What is twenty six million four hundred five thousand twenty in standard form?
andrew-mc [135]

Answer:

26,405,020

Step-by-step explanation:

6 0
3 years ago
Read 2 more answers
Determine the zeros of the function f(x)=x^2-2x-8.
ozzi
X = 4, -2 that should be the roots(zeros) of the function.
6 0
3 years ago
a supplier sells 2 1/4 pounds of mulch for every 1 1/3 pounds of gravel. The supplier sells 172 pounds of mulch and gravel combi
astraxan [27]
2 1/4=2 3/12 and 1 1/3= 1 4/12
3 0
4 years ago
Other questions:
  • HELP SOS IMMEDIATELY THANK YOUUUUU!!!!
    5·1 answer
  • Explain how you would use equivalent fractions to solve 0.5 + 0.10
    15·2 answers
  • ????DAY is a rhombus. If point ???? has coordinates (2, 6) and ???????? has coordinates (8, 10), what is the
    9·1 answer
  • What is 0.5, 1/5, 0.35, 12/25, and 4/5 from least to greatest
    9·2 answers
  • Can someone help me identify the pairs of parallel lines
    5·1 answer
  • 6∛I= <br> 9∴ =<br> 2² - y3= <br><br> Answer fast pls
    5·1 answer
  • Libon’s new car can travel 45 miles on 1 gallon of gasoline.
    15·2 answers
  • Id iotn like branly plus it keep asking for money and it s super annoying
    11·1 answer
  • What is an equation of the line that passes through the points (-4, -6)(−4,−6) and (4, 4)(4,4)?
    6·1 answer
  • Unit rate for $67.92 for 4 gallons
    12·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!