1answer.
Меню
Ask question
Login
Signup
Ask question
Menu
All categories
English
Mathematics
Social Studies
Business
History
Health
Geography
Biology
Physics
Chemistry
Computers and Technology
Arts
World Languages
Spanish
French
German
Advanced Placement (AP)
SAT
Medicine
Law
Engineering
Neko
[114]
3 years ago
6
Find the measure of f.
Mathematics
Answer
Comment
Send
1
answer:
lora16
[44]
3 years ago
5
0
………….The answer is 46
Send
You might be interested in
Which measurement would not be used to calculate the area of this triangle?
bonufazy [111]
Answer:
Im not sure but i think 2 is the answer
Step-by-step explanation:
5
0
3 years ago
How do you write 9/100 as a decimal?<br> 0.09<br> 9.0<br> 0.9
ANTONII [103]
The first one is correct
6
0
3 years ago
Read 2 more answers
What is twenty six million four hundred five thousand twenty in standard form?
andrew-mc [135]
Answer:
26,405,020
Step-by-step explanation:
6
0
3 years ago
Read 2 more answers
Determine the zeros of the function f(x)=x^2-2x-8.
ozzi
X = 4, -2 that should be the roots(zeros) of the function.
6
0
3 years ago
a supplier sells 2 1/4 pounds of mulch for every 1 1/3 pounds of gravel. The supplier sells 172 pounds of mulch and gravel combi
astraxan [27]
2 1/4=2 3/12 and 1 1/3= 1 4/12
3
0
4 years ago
Other questions:
HELP SOS IMMEDIATELY THANK YOUUUUU!!!!
5
·
1 answer
Explain how you would use equivalent fractions to solve 0.5 + 0.10
15
·
2 answers
????DAY is a rhombus. If point ???? has coordinates (2, 6) and ???????? has coordinates (8, 10), what is the
9
·
1 answer
What is 0.5, 1/5, 0.35, 12/25, and 4/5 from least to greatest
9
·
2 answers
Can someone help me identify the pairs of parallel lines
5
·
1 answer
6∛I= <br> 9∴ =<br> 2² - y3= <br><br> Answer fast pls
5
·
1 answer
Libon’s new car can travel 45 miles on 1 gallon of gasoline.
15
·
2 answers
Id iotn like branly plus it keep asking for money and it s super annoying
11
·
1 answer
What is an equation of the line that passes through the points (-4, -6)(−4,−6) and (4, 4)(4,4)?
6
·
1 answer
Unit rate for $67.92 for 4 gallons
12
·
1 answer
×
Add answer
Send
×
Login
E-mail
Password
Remember me
Login
Not registered?
Fast signup
×
Signup
Your nickname
E-mail
Password
Signup
close
Login
Signup
Ask question!