Answer:
There are 138 calories in each serving.
so basically what i was thinking of was they sold them in the spring
Step by step explaination:
5
Step-by-step explanation:
$0.02
$2.16/9=$0.24 per foot
$0.24/12=$0.02 per inch
i think it's 15 because if you use 5 and you have to do it by 3 it should be 15