Jose is raising money for a school trip by selling lollipops and packs of cookies. The price of each lollipop is $1 and the pric
e of each pack of cookies is $2. How much money would Jose raise if he sells 12 lollipops and 13 packs of cookies? How much money would Jose raise if he sells ll lollipops and pp packs of cookies?