1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Katena32 [7]
2 years ago
5

I need help on this problem

Mathematics
1 answer:
Nookie1986 [14]2 years ago
3 0
It’s c
-10, -9, -8

Sawarasenai kimi wa shojo na no!~ boku wa yarichin bicchi no osu dayo! ah~
You might be interested in
Past experience shows that they need twice as many vans as small trucks. how many of each type of vehicle can they​ buy?
deff fn [24]
Two of each. one for the small vechile while two for the bigger car
5 0
3 years ago
What is the solution to the equation <br> 2x-3/4 ?
amm1812
The solution to this equation is in the picture i’ve put below!

7 0
3 years ago
Find the solutions x^2=27
g100num [7]
The answer is 5.196152423

Since - x^2=27
X=square root of 27
=5.196152423
4 0
3 years ago
How many ears do twelve dogs have
Schach [20]

Answer:24


Step-by-step explanation:


5 0
3 years ago
Determine whether QRS is a right triangle for the given vertices. Explain.
LekaFEV [45]

Answer:

B

Step-by-step explanation:

6 0
3 years ago
Other questions:
  • Who knows the answer to the rest of this?
    11·1 answer
  • Write the following<br> number in scientific<br> notation.<br> 5,673,091
    9·1 answer
  • Rhosanda is downloading a file from the Internet. The size of the file is 7.45 MB. The file is downloading at the rate of 0.095
    7·1 answer
  • Is -12 or -24 greater
    5·1 answer
  • Han's cell phone plan costs $ 200 to start then there is a $ 50 charge each month
    10·2 answers
  • You need to buy 30 pounds of hamburger and 15 packages of buns for a staff-appreciation picnic. You have 2 options for hamburger
    5·2 answers
  • The ratio of the length of the toucan’s bill to the length of its body is 1 inch to 3.5 inches. If the bill is 7 inches, how lon
    10·1 answer
  • 4) Which linear inequality represents the solution set graphed?
    12·1 answer
  • Which ordered pair is a solution to the inequality in the graph?
    12·1 answer
  • A 5-pack of key chains costs $5.46. What is the unit price, rounded to the nearest cent?
    11·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!