1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
lilavasa [31]
3 years ago
7

Help pls and thank you :)

Mathematics
2 answers:
klio [65]3 years ago
8 0

Answer:

The one on the bottom right

Step-by-step explanation:

Nezavi [6.7K]3 years ago
4 0

Answer:

The last one.

Step-by-step explanation:

Each y goes up by 4: 4,8,12, depending on what the x is. The y is always the x times 4 for the last table.

(I got u homie :P)

You might be interested in
Note Your teacher will grade your responses to questions 4-8 to ensure you receive proper credit for your answers.
Papessa [141]
Are you cheating? Or is that homework?
5 0
3 years ago
Great Gummies wants to see if their new candy is enjoyed more by high school or middle school students. They decide to visit one
skelet666 [1.2K]
The sample of the population is 100 students since they acquired answers from students from middle school and high school, having 50 students each school. 50 + 50 = 100 students as the sample. The total population for either or both of the schools is/are undetermined.
8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Which of the following is the solution to lx-13 k 18 ?
natali 33 [55]
I think d is the answer
7 0
3 years ago
2t-7-5t=11 what is the answer
Verizon [17]
<span>2t-7-5t=11

Start by combing like terms:

2-5t=-3t  

Now we have: 

-3t-7=11  

Add 7 to both sides

-3t=18

To isolate t we divide both sides by -3 

Final answer: 
t=-6 </span>
3 0
3 years ago
What is the measure of angle C?
Aleksandr-060686 [28]

Answer:

38 or 76 but i think its 76

Step-by-step explanation:

3 0
3 years ago
Other questions:
  • Mark and Sidney had identical pieces of wood.Mark used 1/3 of piece wood.Sidney used 5/8 if her pieces of wood. Who used more Ma
    8·1 answer
  • F(x) = 2x2 + 9x<br> Find f(10)
    6·1 answer
  • Jayson buys two baseball bats for $300 what is the unit rate per bat ​
    12·1 answer
  • An after-school care facility tries to maintain a 2-to-1 ratio of children to adults. If the facility hired five adults, what is
    11·1 answer
  • Can someone help me please? What is 6 times 6 plus 9 divided by 10 in the second power?
    12·1 answer
  • In general, the point __is on the graph of the function f(x) = a.pl​
    10·1 answer
  • James and Eron are going on a road trip. Eron drove the first 180 miles of their trip. James drove the next 150 miles of their t
    13·1 answer
  • I got one question wrong on a test, but my grade was 96%. Why is 24/25 96% and not 99% if I only got one thing wrong?
    12·2 answers
  • find the area and the perimeter of a square with a side length of 5.5 inches include the units in your answer​
    5·1 answer
  • Which linear inequality is represented by the graph?
    10·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!