Answer:
0
Step-by-step explanation:
Price / weight = unit price
product A : 1.36 / 8 = 0.17 per oz
product B : 3.20 / 16 = 0.20 per oz
product A has the lower unit price
Answer:
8
Step-by-step explanation:
Answer: I think it is greater than
Step-by-step explanation:
Because positive - negative = positive