Answer:
An 8-pack of frozen waffles costs $6.91. What is the unit price, rounded to the nearest cent?
Step-by-step explanation:
it is jashdsdhkjasdhjsd
Answer:
1. 26.2
2. 5.7
3. 5.4
4. 20
Step-by-step explanation:
Answer:
6 : 15
Step-by-step explanation: