Find the unit rate
$28 for 7 people
2 answers:
Answer: 4 dollars per person . that would be it .
Step-by-step explanation:
Answer:
4$ per 1 person
Step-by-step explanation:
You might be interested in
Answer:
6n^4-10n^2+10n
Step-by-step explanation:
4 n^4+2n^4-3n^2-7n^2+9n+n
6n^4-10n^2+10n
The answer is probably 30 or 60
Answer:
i believe you have to divide 8 by each number to get the distance between the pairs of integers.
Step-by-step explanation:
Answer:
152cm²
Step-by-step explanation:
math and stuff and things