1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
OLEGan [10]
3 years ago
6

Hurry what is your guys Xbox name

Mathematics
2 answers:
Ainat [17]3 years ago
7 0

Answer:my xbox name is lunabgdrg

Step-by-step explanation:

that is all

noname [10]3 years ago
3 0

Answer: I call meh Xbox VSR because it looks like one

You might be interested in
Solve the equation algebraically for all values of X
noname [10]
This is a problem you need to solve using logs. When you use logs you can "pull" the exponents down in front of the log to get a new equation that looks like this: 2x^3 + x^2 log 81 = 6x - 3 log 27. Now divide both sides by log 81 and 6x - 3 simultaneously to get (2x^3 + x^2)/(6x - 3) = (log 27)/(log 81). If you do the log math on the right side you get .75. Now multiply both sides by 6x-3 to get 2x^3+x^2 = .75(6x-3). If you distribute that out on the left side you'll get 2x^3+x^2=4.5x-2.25. Now move everything over to the left side and set the whole thing equal to 0: 2x^3+x^2-4.5x+2.25=0. When you solve for x, you are in essence factoring, so do this by grouping: x^2(2x+1)-2.25(2x+1). Now finally factor out the 2x+1 to get (2x+1)(x^2-2.25). You're not done yet though cuz you need to solve each of those for x: 2x+1=0, and x= -1/2; x^2=2.25, and x=+/- 1.5. So all the values for x here are -1/2, 1.5, and -1.5

5 0
3 years ago
You by x packs of pencils, twice as many packs of erasers, and three times as many rolls of tape. Write an expression in the sim
ra1l [238]
Answer- since you are buying x packs of pencils, 2x packs of erasers, and 3x rolls of tape, you would be buying a total of 6x items.
7 0
2 years ago
Savannah was paid $87 for 12 hours of babysitting and $65.25 for 9 hours. What is the constant of proportionality that describes
antoniya [11.8K]
12 hours worth $87

1 hour would be  $87/12 = $7.25


9 hours worth $65.25

1 hour would be  $65.25/9 = $7.25


The constant of proportionality is  $7.25 per hour.
7 0
3 years ago
8. Ally bikes 4 5/8miles in 3/8 of an hour.<br> What is the unit rate at which Ally is biking?
Katena32 [7]

Answer:12.33

Step-by-step explanation:

5 0
2 years ago
Which one is the answer for this question? <br><br> x =<br><br> 5<br> 6<br> 10
Eduardwww [97]

Answer:

10

вот правильный ответ) я точно проверяла

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • Hey can you please help me posted picture of question
    14·2 answers
  • Which one is the answer?
    5·1 answer
  • The power generated by an electrical circuit (in watts) as a function of its current x xx (in amperes) is modeled by P ( x ) = −
    11·1 answer
  • (m-5)(m-2) simplified
    5·1 answer
  • Explain how you can compare the cost of two items that are different sizes.
    8·1 answer
  • Find the total amount owed, to the nearest cent, for the following simple interest loans. (3 points each)
    6·2 answers
  • If a bag contains 18 red, 6 yellow, 24 blue, and 8 white balloons, what is the part-lo-whole ratio of white balloons to
    11·2 answers
  • ​hsjebsysgdkbsvehejkebegdhjebebfdsjnebdhdnebeh
    9·1 answer
  • Answer pls is mathematically is due today in 1 m
    5·1 answer
  • Can someone help me with this worksheet please!!!!
    5·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!