Answer:
it took 60 minutes to fill up 800 gallons of water???
5.28 / 12 = 0.44 per oz
7.96 / 18 = 0.4422 rounds to 0.44 per oz
technically, by rounding to the nearest cent, they are the same cost.
Answer:
haha pues cuesta mas las hamburgesas porque toca ir al doctor despues
Step-by-step explanation: