1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
xxTIMURxx [149]
3 years ago
14

X-3=x+13 solution or not

Mathematics
1 answer:
AfilCa [17]3 years ago
6 0
There’s no solution
You might be interested in
Question 23(Multiple Choice Worth 1 points) (05.05 MC) Find the area of a triangle with a base length of 4 units and a height of
Ymorist [56]
20 area is width (base) times heighth
3 0
2 years ago
WILL GIVE BRIANLEST!!!!!!!!
Elenna [48]

Answer:

3ft * 8ft

Step-by-step explanation:

The base of the pyramid is the rectangle, and the rectangle has the dimensions of 3ft * 8ft.

7 0
2 years ago
Read 2 more answers
Look at the dot plot to answer the following question.
mestny [16]

There are 3 more dots above the 13 than are above the 12, so the appropriate choice is ...

... A. 3

8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Help please<br>urgent!!!!!!
snow_tiger [21]
The Chicken, in total, cost $4.56

You need to figure out the total in pounds, which is 4 3/4. Then multiply that by the price, .96
6 0
3 years ago
PLEASE HELP!!! Write an absolute value equation representing all numbers x whose distance from 0 is 10 units.​
tangare [24]
X would be the absolute value of 10 or -10 since they both are 10 units from 0 so it can be x=l10l or x=l-10l, they both equal 10
5 0
3 years ago
Other questions:
  • What is the median of the following numbers: 120, 35, 42, 119, 120.5, 99, 72 ? *
    5·1 answer
  • Which is a factor of 24x2 − 44x + 12?<br> 3<br> 3x + 3<br> 3x − 2<br> 2x − 3
    10·2 answers
  • Madi bought 11 ft of ribbon for $1.32 per yard. How much did she pay for the ribbon?
    7·2 answers
  • A desk is on sale for $666 , which is 28% less than the regular price. What is the regular price?
    12·2 answers
  • Find the unit rate from the information in the table?
    9·1 answer
  • You have a meal at a restaurant. The sales tax is 8%. You leave a tip for the waitress that is 20% of the pretax price. You spen
    7·1 answer
  • 12. What type of sequence is this? *
    15·2 answers
  • I’m in 10th grade taking math for college readiness way behind on edge I’m paying 100 bucks on Apple Pay, PayPal ,or cash app to
    13·1 answer
  • HELP PLEASE!! <br> What is M BCD
    10·1 answer
  • A soccer team ordered 12 jerseys and 12 pairs of shorts, for a total of $156. Later, they had to order 4 more jerseys and 6 more
    10·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!