Hey you!
If I understood your question correctly, here's your answer:
0.93/3 = 0.31
0.31 × 4 = 1.24
So, it would cost $1.24 for 4 packs.
I Really Hope You Found This Helpful!
Answer:
gshshhfhf
Step-by-step explanation:
dhhdhdhd is 0 c
Two persons have to share a single segment