204/68=3, 207/69=3, 210/10=3, 213/71=3, 216/72=3, 219/73=3
Answer:
A 7-pack of frozen waffles costs $4.80.
Step-by-step explanation:
What is the unit price, rounded to the nearest cent?
C. Love you c bye baby girl bye baby baby love love miss you have us for some time
Graphs are used to visualize the set of data on a table or functions and equations
<h3>How to graph the table?</h3>
The table is not given.
So, I will make use of the following table to plot the graph
x y
1 2
2 4
3 6
4 8
5 10
To plot the table on a graph, we place the x values on the x-axis, and the y values on the y-axis
See attachment for the graph of the table
Read more about graphs and tables at:
brainly.com/question/14323743
Answer:
59 degrees
Step-by-step explanation:
Since angle BGC is 40 degrees and angle AGC is 19 degrees and they are asking for angle AGB which is the sum of both angles together, you just add the 40 degrees plus 19 degrees.