The correct answer is B. 130,099.
Hope this helps!
Answer:
The better bar to buy is the Nutty Crunch
Step-by-step explanation:
4.74 / 6 = 0.79 per bar
7.80 / 10 = 0.78 per bar
:)
The answer is 750000000000