1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
astra-53 [7]
2 years ago
11

Freeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
points
Mathematics
2 answers:
tester [92]2 years ago
8 0

Answer:

Thank Chu!!!!

Step-by-step explanation:

Allisa [31]2 years ago
5 0

Answer:

Woooooow

Good

Eeeeeeeeeeeeeeer

You might be interested in
Stacy fails 1/2 cup measuring cup seven times to have enough flour for cake recipe how much flour does the cake recipe call for
Gala2k [10]
7 times of 1/2 cup  = 7 x 1/2
7 times of 1/2 cup  = 7/2
7 times of 1/2 cup  = 3 1/2 cups.

--------------------------------------------------
The recipe called for 3 1/2 cups of flour
--------------------------------------------------
3 0
3 years ago
2 times what equals 56
wel
This is simple division to do this you must know you multiplication. However the answer is 28 ;)
8 0
3 years ago
Read 2 more answers
A car the normally sells for 20,000 is on sale for 18,000 what is the discount rate?
balandron [24]
(20,000-18,000)÷20,000=0.1=10%
6 0
3 years ago
EASY POINTS
weeeeeb [17]

Answer:

1 is true

2 is true

3 is true

4 0
2 years ago
Read 2 more answers
You are at the music store to buy some CDs. You have $45 to spend and the store sells CDs for $12.99 each.
stealth61 [152]
$45>(or equal to)$12.99n   you can spend less then or equal to forty five dollars without going into debt.
8 0
2 years ago
Other questions:
  • Solve using the system using elimination for x - y= -5 and 3x + y= 1
    11·2 answers
  • Dorothy runs for 3.35 kilometres every day .<br> After 7 days how many meters has Dorothy ran
    11·1 answer
  • Benito wrote the equations shown about the figure. Explain Benito’s errors.
    15·1 answer
  • Replace the box with a number to make blank over 24 greater than 1 over 4 a true statement
    7·2 answers
  • How do I write 20,484,163 in expanded form
    11·1 answer
  • Earth is 92.96 million miles from the su orbits the sun in about 365, 26 days traveling at an average speed of 18.51 miles per s
    12·1 answer
  • The cost of 5 scarves is $61.25. What is the unit price?
    14·2 answers
  • I neeeeeeeeed help i will give brainliest to first answer
    7·2 answers
  • Write an algebraic expression for each statement
    11·1 answer
  • You invested $7,000 into a money market account for 10 years at an annual interest rate of 3%. How much is the accrued interest?
    12·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!