1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Illusion [34]
2 years ago
10

64 is what percent of 800? (Equation please added)

Mathematics
2 answers:
ra1l [238]2 years ago
6 0

Answer: STOP

Step-by-step explanation:

Deffense [45]2 years ago
4 0

Answer:

64 is 8% of 800

You might be interested in
Someone please help me.
V125BC [204]

Answer:

the 1/5 one is 0.95

Step-by-step explanation:

look it up, silly also im sorry if i got in wrong i need help too and no one is helping me so im helping other people (well trying too)

3 0
2 years ago
Given a=5 b=12 c=13 5²+12²=13²
Advocard [28]

Answer:

a^2+b^2=a(2)^1.5

Step-by-step explanation:

im not sure, just seems right

4 0
3 years ago
What is the number 731000934030 written in standard form
NARA [144]
7.31000934030 x 10^11
7 0
2 years ago
Read 2 more answers
Two pipes are connected to a tank. when working together, the two pipes can fill the tank in 4 hours. the larger pipe, working a
ziro4ka [17]
Ten hours maybe?????
5 0
3 years ago
Jordan is running 5 miles for cross-country practice (track). She ran the first 2 miles in 12.5 minutes. How long will it take h
pochemuha

Answer:

31.25 minutes

Step-by-step explanation:

12.5 minutes divided by 2 (miles) = 1 mile per 6.25 minutes

6.25 x 5 = 31.25

6 0
2 years ago
Other questions:
  • A number decreased by 12 is 24.
    15·2 answers
  • Jane bought a packet of 12 cards for $15.00 <br>What would be the average price of a card?
    14·2 answers
  • What is the slope of the line that passes through the given points (6,-1) and (-3,-1)
    7·2 answers
  • Two burgers and one hotdog cost $4.82. At the same price ,one burger and two hotdogs cost $3.70. How much does a hotdog cost?
    8·1 answer
  • A coffee shop sells a ceramic refill mug for $8.95. Each refill cost $1.50. Last month rose spent $26.95 on a mug and refills. H
    11·1 answer
  • Which set of expressions represents three consecutive integers?
    5·1 answer
  • This is for today someone help me!!!
    12·1 answer
  • It cost 13.80 for 5 tickets how much would it cost for 3 tickets
    8·1 answer
  • What is the effect on the graph of y=-2x+7 if the slope changes to 2
    7·1 answer
  • Suppose a rail tunnel is 18.2 mi longer than the longest road tunnel. Express the length of the longest rail tunnel in terms of
    9·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!