Answer:
The answer is 13 for the surface area
Step-by-step explanation:
the volume of the cone would be 2.36 I hope this helps ❤️
Answer:.40 cents
Step-by-step explanation: divide the total cost by the amount of items you have.
Answer:
No they are equivalent
Step-by-step explanation:
3/7 =21/35
3/5=21/35