Answer:
A. 18.99
Step-by-step explanation:
Times 75.95 by .25 and you get the amount taken off
Answer:
38
Step-by-step explanation:
f(-9) is the value of f(x) when x = -9. Therefore, f(-9) = 4 from the graph. Doing the same with g(6), we can see that g(6) = 6. Our expression becomes:
-1 * 4 + 7 * 6
= -4 + 42
= 38
Answer:
$1.25
Step-by-step explanation:
$2.50 / 2 = $1.25 per liter
Answer:
because like for example the given number are 01 12
23 34
or 12233445566778 and etc.
your situation are 4556 and 3224 because are not ordered pair
Answer:
helppppp
Step-by-step explanation: